O nas


Szanowni Państwo,
 
serdecznie witamy na stronie internetowej Biura Podróży Giecewicz Travel - Wakacje.pl.
 
Jeśli jeszcze nie wiecie Państwo gdzie spędzić wymarzony urlop, zapraszamy do nas.
 
Biuro Podróży Giecewicz Travel powstało w roku 1989. Śmiało zatem można stwierdzić, że jesteśmy najstarszym , a co za tym idzie najbardziej doświadczonym sprzedawcą wakacyjnych marzeń w Kłodzku.

Wcześniej byliśmy biurem państwowym ORBIS, od 1946 roku siedziba naszego biura mieści się pod tym samym adresem. Od kilku lat jesteśmy partnerem największego w kraju portalu internetowego Wakacje.pl.

Opieramy się na długoletnim doświadczeniu, profesjonalnej obsłudze oraz wysokiej jakości usług. Oferujemy wakacje w kraju i zagranicą, pobyty zorganizowane z transportem autokarowym i lotniczym oraz imprezy z dojazdem własnym , wycieczki objazdowe, pielgrzymki, kolonie, obozy , zielone szkoły, rejsy, imprezy integracyjne, załatwiamy formalności związane z wizami, ubezpieczeniami oraz rezerwacją miejsc w hotelach za granicą. Należymy do Dolnośląskiej Izby Turystycznej, której posiadamy rekomendację i reprezentujemy wszystkie znaczące polskie i zagraniczne biura podróży.
 
Stawiamy na jakość i zaufanie.
 
Znaczna większość naszych klientów jest z nami od wielu lat. Inni po raz pierwszy powierzają nam organizację swoich wakacji, ale wszyscy są dla nas jednakowo ważni. Nasza oferta zaspokoi marzenie wszystkich , niezależnie od wieku i sposobu spędzania wolnego czasu. Podróżując z nami będziecie mieli Państwo szansę przeżycia niezapomnianych wrażeń w wybranym według Państwa upodobań miejscu. Dlatego Ci, którzy sprawdzili, jakość naszych usług, po raz kolejny obdarzają nas zaufaniem i to jest dla nas największą satysfakcją i motywacją.
 
Szanowni Państwo, jeżeli brakuje Wam czasu na sprawdzenie tysięcy ofert różnych biur podróży, wybór jest prosty: Biuro Podróży Giecewicz Travel - Wakacje.pl - pełna oferta w jednym miejscu. Gwarantujemy solidność naszych usług oraz miłą i fachową obsługę.
 
Dla wygody naszych Klientów na stronie www.giecewicztravel.pl znajduje się prosta w obsłudze wyszukiwarka ofert, która pozwoli zawęzić krąg poszukiwania i odnaleźć  wymarzone miejsce na zasłużony wypoczynek. Na Państwa życzenie nasi konsultanci przygotują gotową ofertę wakacyjną w wybranym terminie i miejscu. Dla łowców okazji znajdziemy najlepsze "last minute", dla osób, które wcześniej zaplanują urlop , proponujemy atrakcyjne rabaty "first minute". Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy naszą wiedzą . Dzięki nam możecie Państwo zwiedzić cały świat . W tym celu przygotowaliśmy formularz umożliwiający skonsultowanie się z nami, a my oddzwonimy do Państwa lub odpiszemy. W naszym biurze , przy dobrej kawie i w miłej atmosferze będą mogli Państwo dokonać właściwego wyboru, a po powrocie z wypoczynku podzielić się z nami swoimi wrażeniami. Dla pociech naszych Klientów mamy specjalnie wydzielony kącik malucha , abyście mogli Państwo w spokoju zapoznać się z ofertą, a następnie zaplanować rodzinny wypoczynek.
 
Mamy nadzieję, że przy tak różnorodnej ofercie załatwicie Państwo u nas wszystko oraz, że urlop spędzany za pośrednictwem naszego biura stanie się Waszą tradycją.

Wszystkim naszym Klientom życzymy udanych wakacji,  niezapomnianych wrażeń i samych słonecznych dni przez cały rok.
 
Do zobaczenia!