Bilety autokarowe


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz połączeń autokarowych po Europie - liczne połączenia z Kłodzka i Wrocławia m.in. do Niemiec, Francji, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii i na Ukrainę. Oferujemy też bilety w najlepszej cenie pomiędzy największymi miastami w Polsce, m.in. z Wrocławia do Warszawy, Katowic, Krakowa i Poznania. Wszystkie przejazdy odbywają się komfortowymi autokarami, za pośrednictwem licencjonowanych przewoźników działających legalnie zarówno na terenie Polski jak i całej Europy.

Sindbad


Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów. Przez wiele lat obecności na rynku przewozów udało nam się zdobyć zaufanie wielu pasażerów, a także znacznie powiększyć tabor autokarowy, który jest stale unowocześniany. Obecnie dysponujemy ponad 250 nowoczesnymi i komfortowymi autokarami głównie marki Setra, o średnim wieku nie przekraczającym 3 lat. Posiadamy tym samym największą flotę autokarową w kraju. Nasza firma realizuje połączenia do 22 europejskich krajów z prawie 200 miast Polski do 320 miast Europy. Oferta ta jest stale poszerzana o nowe przystanki w Polsce i za granicą. Na pokładzie każdego naszego autokaru znajduje się pilot, który czuwa nad tym aby podróż przebiegła bez zarzutu - bezpiecznie i przyjemnie. Począwszy od 1 maja 2016 roku Sindbad wszedł w kooperację z drugą największa w Polsce firmą przewozową świadcząc od tej pory przewozy pod nazwą Sindbad-Eurobus.

Miasta wyjazdu: Kłodzka, Wrocławia, Złotego Stoku, Ząbkowic Śląskich, Dzierżoniowa, Świdnicy, Wałbrzycha, Nysy i wielu innych.

Kraje docelowe: Austria, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

Bilety lotnicze


Polska, Europa, Świat - dzięki obniżeniu kosztów latania nigdy nie było takie tanie, jak dziś. Dzięki rozbudowanej siatce połączeń lotniczych możemy państwu zaoferować najtańsze bilety lotnicze. Bez względu na to, czy panują Państwo lot z Wrocławia do Warszawy, do Londynu Stansted czy do Nowego Jorku - u nas otrzymają Państwo pełną ofertę połączeń lotniczych oferowanych przez najpopularniejszych przewoźników lotniczych.

Ryanair


Ryanair. Wiesz, kim jesteśmy. Wiesz, co robimy. Wiesz, że podróżując z Ryanair, dotrzesz do wybranego miejsca tanio, niezawodnie i bez problemu. Nasz model tanich podróży lotniczych bez dodatkowych usług zrewolucjonizował branżę transportu lotniczego i sprawił, że podróże lotnicze po Europie stały się dostępne dla mas. Chcemy zapewnić wszystkim najtańsze loty i jesteśmy gotowi na wszystko, aby nasze koszty utrzymać na niskim poziomie. Ale nasze taryfy to nie jedyne aspekty, które nas wyróżniają. Możemy również pochwalić się największą liczbą punktualnych lotów wśród wszystkich linii lotniczych w Europie, najlepszą w branży 30-letnią historią bezpieczeństwa, najlepszą punktualnością, prawie idealną obsługą bagaży oraz nowoczesną i skuteczną polityką ekologiczną.

Połączenia z Wrocławia: Francja - Paryż; Grecja - Chania; Hiszpania - Alicante, Barcelona, Malaga, Teneryfa; Irlandia - Cork, Dublin, Shannon; Malta; Norwegia - Oslo; Polska - Warszawa; Wielka Brytania - Brtistol, East Midlands, Glasgow, Liverpool, Londyn Stansted; Włochy - Bolonia, Mediolan, Rzym Ciampino, Wenecja

Inne miasta wylotu: Katowice, Kraków, Poznań, Praga i wiele innych.

Wizzair


Plan założenia Wizz Air powstał w czerwcu 2003 roku. Pierwszy lot odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic. Obecnie Wizz Air obsługuje ponad 410 tras z 22 baz operacyjnych w regionie. Po dekadzie nieustannego rozwoju spółka Wizz Air została największą tanią linią lotniczą w Europie Środkowej i Wschodniej. Wizz Air jest ekonomiczną linią lotniczą skupiającą się na innowacjach na każdym etapie podróży. Pragniemy, by ceny podróży lotniczych były przystępne dla obywateli Europy Środkowej i Wschodniej. Wizz Air nieustannie poszukuje możliwości rozwoju swojej sieci połączeń i zapewnienia tanich usług transportu lotniczego. W Wizz Air wierzymy, że wszystko zależy od ludzi. Załoga Wizz Air na pokładach samolotów oraz personel naziemny mają tę samą pasję: realizację naszej misji. Wizz Air posiada młodą flotę samolotów Airbus jednego typu z rodziny A320.

Połączenia z Wrocławia: Birmingham, Doncaster/Sheffield, Dortmund, Eindhoven, Londyn Luton, Maastrich Aachen, Oslo Torp

Pozostałe miasta wylotu: Katowice, Poznań, Praga i wiele innych.

Bilety promowe


Podczas podróży własnym samochodem często zachodzi konieczność przeprawy promowej. O ile przy krótkich przeprawach trwających do kilkunastu minut wie wiąże się to z wieloma formalnościami, o tyle przy dłuższych przeprawach warto z odpowiednim wyprzedzeniem zakupić bilet. W naszej ofercie znajdą Państwo bilety promowe największych armatorów w Europie. Najwięszą popularnością cieszą się rejsy na trasie Świnoujście - Ystad, Gdańsk - Nynashamn, Calais - Dover i Dunkierka - Dover.

Unity Line


Spółka Unity Line, założona w maju 1994 roku jest jedną z największych firm armatorskich działających na rynku bałtyckich przewozów promowych. Za wizytówkę Unity Line uważany jest prom Polonia. Jednostka oddana do eksploatacji w 1995 roku, nadal uchodzi za jeden z nowocześniejszych i najbezpieczniejszych promów pływających po wodach Bałtyku. Misja firmy zamyka się w zdaniu "Być najlepszym operatorem promowym na Bałtyku".

Trasy, które obsługuje armator: Świnoujście - Ystad, Świnoujście - Trelleborg